Rafał Strzelczyk

Hungry Health

Chcesz poprawić swoje zdrowie?

Zastanawiasz się czy można nie jeść?

Szukasz metody aby wyleczyć się ze swoich chorób?

Głodówka lecznicza to jedna z najstarszych i najskuteczniejszych terapii. Nie leczy konkretnej choroby tylko uzdrawia cały organizm.

Masz nadwagę?

Czujesz się źle?

Chorujesz przewlekle?

Słyszałeś o głodówce leczniczej ale boisz się spróbować?

Przestań się bać jednej z najstarszych terapii naturalnych.

Możesz czuć się dużo lepiej.

Możesz wrócić do prawidłowej wagi.

Możesz być zdrowy i szczęśliwy.

 

 

Hungry Health  – Tajemnice Głodówki Leczniczej

3 dni szkoleniowe, podczas których dowiesz się:

  • Co to jest głodówka lecznicza?
  • Jak bezpiecznie zacząć głodówkę leczniczą?
  • Jak bezpiecznie wyjść z głodówki leczniczej?
  • Czym różni się głodowanie od głodówki leczniczej?
  • Co można robić podczas głodówki?
  • CO TO ZNACZY GŁÓD?

Nauczysz się bezpiecznie stosować głodówkę leczniczą. Poznasz najstarszą metodę leczniczą, która pomaga organizmowi posprzątać wszystkie śmieci, zregenerować tkanki i przywrócić im naturalną funkcjonalność. Lekarze od wieków ją stosowali i stosują do dzisiaj. Jest to jedna z najbezpieczniejszych i najlepiej poznanych terapii naturalnych na świecie.

Hungry Health  – Tajemnice Głodówki Leczniczej

Koszt: 350 (6-8 osób)
Termin: piątek-niedziela
Miejsce: Stepnica woj. Zachodniopomorskie

Trener: Rafał Strzelczyk

Doradca i niekwestionowany ekspert w dziedzinie leczenia dietą, opierający swoje rozwiązania na koncepcji synergii człowieka z naturą.

Specjalizuje się w terapii odnoszącej się do konotacji przyrody, jej naturalnych zasobów leczniczych z organizmem współczesnego człowieka. Współpracuje z prof. dr. Enno Freye z Uniwersytetu w Düsseldorfie w Niemczech w zakresie  suplementacji i leczenia chorób serca, autorem ponad trzystu prac naukowych. Współpracował z prof. dr hab. Elżbieta Kaczmarek w zakresie diagnostyki bio-informatycznej, autorką ponad sześćdziesięciu prac naukowych i Kierownik Zakład Bioinformatyki i Biologii Obliczeniowej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Członek stowarzyszenia “Szersza perspektywa”, Polskiego Towarzystwa Homeopatycznego i Polskiej Akademii Zdrowia. Ukończył Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego  w Poznaniu i specjalizację z homeopatii we francuskim CEDH. Obecnie ekspert żywienia międzynarodowej organizacji Profi Fitness School. Autor sukcesów w uzyskaniu remisji guzów nowotworowych, opanowania białaczki, leczeniu nadciśnienia, cukrzycy, łuszczycy, nadkwaśności, wrzodów żołądka, karōshi czy alergii. Autor artykułów i prac naukowych z zakresu diagnostyki, suplementacji i leczenia dietą. Mąż Joanny i tata trójki wspaniałych dzieci, Mateusza, Zuzanny i Aleksandry.