POŻEGNANIE Z ALERGIĄ/AZS

Przerabiałem to - wieczne drapanie, swędzenie, jątrzenie się ran na skórze. Tabletki, sterydy, maści. Testy, lekarze, odczulanie. Frustracja i złość.
Wiele lat
 
Początkowo wstyd przed pokazywaniem się ludziom - z czasem - przyzwyczajenie się do stanu rzeczy.

Co gdybym powiedział Ci, że problem jest banalnie prosty do rozwiązania?
 
Irytujące po tylu miesiącach męki prawda?

Po latach przyjmowania leków rozwiązanie okazało się bardzo proste!
 
Pytanie - CZY JESTEŚ GOTÓW POŻEGNAĆ SIĘ NA ZAWSZE Z ALERGIĄ LUB AZS?
 

Weź za    50zł      30zł

 

DLACZEGO WARTO?

Koniec z godzinami poświeconymi na wizyty u lekarza.

Ogromna oszczędność pieniędzy na lekach.

Dość z wykonywaniem kolejnych testów i badań

Wreszcie koniec drapania się, swędzenia i bolesnych ran na skórze 

Radość i swoboda - załatwienie problemu alergii/AZS raz na zawsze!


Z tego wideo dowiesz się:

  • jak poradzić sobie z alergią/AZS
  • co warto suplementować
  • czego należy unikać
  • czym jest alergia/AZS
  • jakie są przyczyny powstawania alergii/AZS
  • czego nie jeść
  • co jeść

 

To wideo:

  • da Ci konkretny wgląd w przyczyny Twoich alergii
  • uświadomi Cię jak skutecznie pokonać alergię
  • da Ci wiedzę dotyczącą prawdopodobnie najczęstszej choroby cywilizacyjnej XXI wieku

 


Weź za    50zł      30zł

 

Mgr Rafał Strzelczyk

Zawsze lubiłem wszystko co związane z naturą, mama także mgr inż. ogrodnictwa, więc od najmłodszych lat miałem kontakt z roślinami i wiedzą o nich w troszkę szerszym zakresie. Zioła są wspaniałe, możemy je badać setki lat, a i tak pewnie wszystkiego nie będziemy o nich wiedzieli.

Pracowałem w aptekach w Poznaniu, Nowym Tomyślu a następnie w Luboniu. Po 2 latach wróciłem do rodzinnej miejscowości i zacząłem znowu pracować w rodzinnej aptece. Zostałem wybrany do rady samorządu zawodowego i działałem w tej radzie trzy kadencje (12 lat) – w komisji nauki. Kolega poprosił mnie o zostanie kierownikiem hurtowni leków. Więc podjąłem pracę w szczecińskim oddziale Galeniki-Panax. Po kilku latach małą hurtownię kupił największy polski hurtownik Torfarm (teraz NEUCA) i tak zostałem kierownikiem w Szczecińskim oddziale największej polskiej hurtowni leków.


“Był dzień Mamy, przyjęcie. Wieczorem Mama poczuła się słabo. Pojawił się silny ból głowy i wysokie ciśnienie. Zawieźliśmy Mamę do szpitala. Po kilkudniowym pobycie diagnoza: nadciśnienie, jednak mimo podanych leków stan się nie poprawiał. Znowu szpital, dokładniejsze badania, pomiar poziomów hormonów i nowa diagnoza: nadczynność tarczycy, podane leki hormonalne. Trochę lepiej ale nadal nie jest dobrze. Zmiana szpitala na wojewódzki, tomografia głowy i diagnoza: guz nowotworowy w mózgu – na przysadce.”fragment książki “DIETA lekarstwem na choroby cywilizacyjne” 

Dość powiedzieć, że mimo ogromnych starań i walki mama nie przeżyła. Podjąłem nierówną walkę z rakiem i poniosłem porażkę. Te ciężkie doświadczenia miały jednak jeden plus – pozyskałem ogromną wiedzę z dziedziny przeciwdziałania nowotworowi. Moją osobistą misją stała się pomoc innym ludziom w walce z rakiem – zarówno profilaktycznie jak i podczas choroby. Gdy moja mama zachorowała, zmieniło to moje życie i mój pogląd na farmację.

Po tym pożegnałem się z NEUCĄ. Pracuję w swojej Aptece i prowadzę konsultacje żywieniowe – radzę ludziom jak przeciwdziałać i pozbywać się chorób dietą, suplementacją i naturalnymi metodami leczniczymi. 

Mam nadzieję, że moja historia przekona Cię (a może także Twoją rodzinę?) aby zadbać o siebie zanim będzie za późno.  Jeśli pozwolisz pomogę uchronić zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Weź za    50zł      30zł

 

CO MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE MI ZAUFAŁY

Weź za    50zł       30zł

 

DLACZEGO WARTO?

DOSTĘPNOŚĆ 24H/DOBĘ 

Produkt jest dostępny po zalogowaniu się na stronie w specjalnej sekcji członkowskiej. Nagranie można oglądać kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz. Czy to na telefonie, tablecie, komputerze czy laptopie. Zawsze. Wszędzie. Wystarczy połączenie z internetem.

ŁATWA PRZYSWAJALNOŚĆ

W materiale znajduje się wiele wskazówek i informacji na temat żywienia, które są wyjątkowo proste do wdrożenia właściwie od momentu ich poznania. Mgr Rafał Strzelczyk posługuje się prostym językiem i obrazowymi metaforami. Jeśli pojawi się jakiś problem lub pytanie zawsze możesz napisać do niego prywatną wiadomość!

ILOŚĆ WIEDZY

 Nagranie jest kumulacją wieloletniego doświadczenia w pracy mgr Rafała Strzelczyka z klientami. Podczas wideo konsultacji pojawia się wiele ćwiczeń, które pomagają w wykryciu błędów żywieniowych. 

CENA

Normalna konsultacja "1 na 1" kosztuje 300zł. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób jest to wysoka kwota. Chcąc wyjść na przeciw jak największej liczbie osób - niezależnie od stanu ich portfela - stworzyliśmy ten materiał w przystępnej, znacznie obniżonej cenie.

Weź za  30zł

Copyright 2017 (Konsultacje Żywieniowe - Rafał Strzelczyk

Wszelkie Prawa Zastrzeżone


Jeżeli czujesz się w pełni zdrowy i chcesz by tak pozostało to zapraszam Cię na moje szkolenia o żywieniu, aby dzięki właściwym nawykom – nie tylko żywieniowym – móc się cieszyć dobrym zdrowiem kolejne dziesięciolecia.