Rafał Strzelczyk

Konsultacje

Czy czujesz się chory lub przemęczony?
Czy może czasem niby bez powodu boli Cię głowa?
Może dokucza zgaga lub inna wydawałoby się niegroźna dolegliwość?
To wszystko są sygnałami twojego ciała, że coś jest nie tak i prośbą, abyś zadbał o nie teraz kiedy łatwo wszystko naprawić.
A może już masz zdiagnozowaną poważną chorobę, nadciśnienie, alergię, cukrzycę czy nowotwór?

Jeśli odpowiedziałeś sobie twierdząco na którekolwiek z tych pytań to indywidualna konsultacja jest czymś dla Ciebie. Otrzymasz indywidualne celowane w twój problem porady żywieniowe które wspomogą twój organizm w drodze do przywrócenia pełnego zdrowia.

 

Indywidualne konsultacje dietetyczne

Konsultacja to osobiste spotkanie (w Goleniowie, woj. zachodniopomorskie) lub on-line (np. Skype), ewentualnie – telefon. Najpierw muszę poznać Twoją sytuację, wyniki badań, wszystkie objawy i właściwie wszystko co w Twoim życiu miało wpływ na Twoje zdrowie. Ważne jest co i jak jesz. Jeśli będą potrzebne dodatkowe badania np. z krwi to zalecę ich wykonanie. Gdy zbiorę o Tobie wystarczająco informacji, dostaniesz ode mnie, w zależności od Twojego problemu i stanu zdrowia, kilka instrukcji:
– Jak się odżywiać?
– Co suplementować?
– Jakie dodatkowe zalecenia zastosować?
Pojedyncza sesja konsultacji trwa do jednej godziny.

 

Jak się przygotować do konsultacji?

1. Przygotuj sobie notatki dotyczące swoich posiłków np. z trzech ostatnich dni. Musi to być reprezentatywne – nie staraj się wybielać.
2. Jeżeli masz ostatnie wyniki badań – także miej je przy sobie (albo skany do wysłania mailem, jeżeli to konsultacja on-line). Jeśli masz od lekarza historię choroby czy wypisy ze szpitala – także je przygotuj.
3. Weź sobie coś do pisania i notatnik, na pewno nie zapamiętasz wszystkich zaleceń i będziesz musiał sobie je zapisać.

Jeżeli czujesz się w pełni zdrowy i chcesz by tak pozostało to zapraszam Cię na moje szkolenia o żywieniu, aby dzięki właściwym nawykom – nie tylko żywieniowym – móc się cieszyć dobrym zdrowiem kolejne dziesięciolecia.

Konsultacje dietetyczne

Sesja pojedyncza
PLN300
  • Przy problemach, które rozpoczęły się stosunkowo niedawno, być może wystarczy już jedna sesja konsultacyjna, aby pomóc Ci odzyskać zdrowie.
ZAMÓW TERAZ

Konsultacje dietetyczne

Pakiet sześciu sesji
PLN1200
  • Przy problemach z chorobą przewlekłą polecam pakiet, bo jedna konsultacja nie rozwiąże twojego problemu, który tworzył się przez lata.
ZAMÓW TERAZ