KONIEC Z PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI?

Poczujesz większą kontrolę nad swoim zdrowiem.

Bardzo szybko usuniesz problemy gastryczne - np. wzdęcia, 

Koniec z sennością po posiłkach.

Zrozumiesz przyczyny chorób układu krążenia - będziesz wiedzieć jak im zaradzić.

Zdecydowanie zmniejszysz ilość pieniędzy wydawanych na leki.

DLACZEGO WARTO?

Z tej konsultacji dowiesz się:

  • jak jeść, aby być zdrowszym (banalnie prosty nawyk do wprowadzenia od momentu obejrzenia)
  • jak przyrządzać smażone potrawy, aby były zdrowe (tj. nie zawierały szkodliwych związków)!
  • co i dlaczego możesz suplementować, aby być zdrowszym
  • jakie badania powinieneś wykonać, aby ustrzec się przed takimi chorobami jak np. nowotwór, nadciśnienie 
  • jakie czynniki wyeliminować ze swojego środowiska
  • konkretne informacje co, dlaczego, jak o zdrowiu z doświadczenia farmaceuty i wieloletniego konsultanta ds. żywienia
  • i wiele, wiele innych...


Ta konsultacja:

  • da Ci konkretny wgląd w przyczyny Twoich chorób
  • uświadomi Cię na temat wrogów Twojego zdrowia
  • wskaże Ci dane dotyczące prawdopodobnie najgrożniejszej choroby cywilizacyjnej

 

Nie bierz kota w worku!

Jeśli po przetestowaniu 40% zdecydujesz się na zakup pełnej wersji konsultacji

dostaniesz OGROMNĄ zniżkę na pozostałą jej część.

Przetestuj za    150zł      30zł

 

Mgr Rafał Strzelczyk

Zawsze lubiłem wszystko co związane z naturą, mama także mgr inż. ogrodnictwa, więc od najmłodszych lat miałem kontakt z roślinami i wiedzą o nich w troszkę szerszym zakresie. Zioła są wspaniałe, możemy je badać setki lat, a i tak pewnie wszystkiego nie będziemy o nich wiedzieli.

Pracowałem w aptekach w Poznaniu, Nowym Tomyślu a następnie w Luboniu. Po 2 latach wróciłem do rodzinnej miejscowości i zacząłem znowu pracować w rodzinnej aptece. Zostałem wybrany do rady samorządu zawodowego i działałem w tej radzie trzy kadencje (12 lat) – w komisji nauki. Kolega poprosił mnie o zostanie kierownikiem hurtowni leków. Więc podjąłem pracę w szczecińskim oddziale Galeniki-Panax. Po kilku latach małą hurtownię kupił największy polski hurtownik Torfarm (teraz NEUCA) i tak zostałem kierownikiem w Szczecińskim oddziale największej polskiej hurtowni leków.

“Był dzień Mamy, przyjęcie. Wieczorem Mama poczuła się słabo. Pojawił się silny ból głowy i wysokie ciśnienie. Zawieźliśmy Mamę do szpitala. Po kilkudniowym pobycie diagnoza: nadciśnienie, jednak mimo podanych leków stan się nie poprawiał. Znowu szpital, dokładniejsze badania, pomiar poziomów hormonów i nowa diagnoza: nadczynność tarczycy, podane leki hormonalne. Trochę lepiej ale nadal nie jest dobrze. Zmiana szpitala na wojewódzki, tomografia głowy i diagnoza: guz nowotworowy w mózgu – na przysadce.”fragment książki “DIETA lekarstwem na choroby cywilizacyjne” 

Dość powiedzieć, że mimo ogromnych starań i walki mama nie przeżyła. Podjąłem nierówną walkę z rakiem i poniosłem porażkę. Te ciężkie doświadczenia miały jednak jeden plus – pozyskałem ogromną wiedzę z dziedziny przeciwdziałania nowotworowi. Moją osobistą misją stała się pomoc innym ludziom w walce z rakiem – zarówno profilaktycznie jak i podczas choroby. Gdy moja mama zachorowała, zmieniło to moje życie i mój pogląd na farmację.

Po tym pożegnałem się z NEUCĄ. Pracuję w swojej Aptece i prowadzę konsultacje żywieniowe – radzę ludziom jak przeciwdziałać i pozbywać się chorób dietą, suplementacją i naturalnymi metodami leczniczymi. 

Mam nadzieję, że moja historia przekona Cię (a może także Twoją rodzinę?) aby zadbać o siebie zanim będzie za późno.  Jeśli pozwolisz pomogę uchronić zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Przetestuj za    150zł      30zł

 

CO MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE MI ZAUFAŁY

Przetestuj za    150zł       30zł

 

DLACZEGO WARTO?

DOSTĘPNOŚĆ 24H/DOBĘ 

Produkt jest dostępny po zalogowaniu się na stronie w specjalnej sekcji członkowskiej. Nagranie można oglądać kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz. Czy to na telefonie, tablecie, komputerze czy laptopie. Zawsze. Wszędzie. Wystarczy połączenie z internetem.

ŁATWA PRZYSWAJALNOŚĆ

W materiale znajduje się wiele wskazówek i informacji na temat żywienia, które są wyjątkowo proste do wdrożenia właściwie od momentu ich poznania. Mgr Rafał Strzelczyk posługuje się prostym językiem i obrazowymi metaforami. Jeśli pojawi się jakiś problem lub pytanie zawsze możesz napisać do niego prywatną wiadomość!

ILOŚĆ WIEDZY

Nagranie wideo trwa ponad 1h. Nagranie jest kumulacją wieloletniego doświadczenia w pracy mgr Rafała Strzelczyka z klientami. Podczas wideo konsultacji pojawia się wiele ćwiczeń, które pomagają w wykryciu błędów żywieniowych. 

CENA

Normalna konsultacja "1 na 1" kosztuje 300zł. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób jest to wysoka kwota. Chcąc wyjść na przeciw jak największej liczbie osób - niezależnie od stanu ich portfela - stworzyliśmy ten materiał w przystępnej, znacznie obniżonej cenie.

Przetestuj za 150zł  30zł

Copyright 2017 (Konsultacje Żywieniowe - Rafał Strzelczyk

Wszelkie Prawa Zastrzeżone


Jeżeli czujesz się w pełni zdrowy i chcesz by tak pozostało to zapraszam Cię na moje szkolenia o żywieniu, aby dzięki właściwym nawykom – nie tylko żywieniowym – móc się cieszyć dobrym zdrowiem kolejne dziesięciolecia.