Rafał Strzelczyk

Szkolenia

Life Balance – Żyj pełnią życia!

3 DNI – max. 15 osób – SZCZECIN

Weź swoje zdrowie w swoje ręce i zapewnij sobie gwarancję pełnego zdrowia. Zmień swoje życie na lepsze, dzięki radości posiadania fantastycznego zdrowia fizycznego i niewyczerpanej energii mentalnej. Uprawiaj wymarzony sport, wspinaj się na najwyższe szczyty i nurkuj w głębinach oceanów! Poznaj tajniki holistycznego podejścia do zdrowia. Dowiedz się w jaki sposób świadomie wybierać nie tylko jedzenie, ale także środowisko czy … myśli – wszystko ma wpływ na Twoje zdrowie!

Diet Constructor – zbuduj swoje zdrowie

1 DZIEŃ – max. 15 osób – SZCZECIN

Zbudujesz swoją własną dietę dopasowaną do twojego stanu zdrowia. Nauczysz się metod budowania diety, czyli selekcjonowania tego co Cię odżywia i wzmacnia.To jedyny trening, z którego wyjdziesz ze szkolenia z własną dopasowaną tylko do Ciebie i Twoich problemów zdrową dietą i wiedzą “co dalej”, a także wewnętrzną siłą wynikającą z odzyskania kontroli nad jedzeniem.

Body Clean Master – Oczyszczanie ciała od wewnątrz  & tajniki długowieczności

1 DZIEŃ – max. 15 osób – SZCZECIN

Jeżeli równowaga w Twoim ciele jest zaburzona przez zatruwającą dietę, nie odzyskasz zdrowia bez oczyszczenia organizmu. Poznaj skuteczne, naturalne techniki oczyszczania ciała od wewnątrz i naucz się jak bezpiecznie je stosować. Podczas warsztatu stworzysz swój własny plan oczyszczenia swojego organizmu. To twoja szansa na długowieczność.

Hungry Health  – Tajemnice Głodówki Leczniczej

3 DNI – od 6 do 8 osób – STEPNICA, woj. zachodniopomorskie

Przede wszystkim wyjaśnimy pojęcia: głód, głodowanie oraz głodówka lecznicza. Jest to jedna z najstarszych znanych ludzkości terapii, która pozwala leczyć cały organizm, a nie tylko poszczególne choroby. Dowiesz się w jaki sposób stosować tą metodę bezpiecznie, aby pozbyć się przewlekłych chorób i poczuć się zdecydowanie lepiej.

Cheating Master  – Jak poprawić odżywianie bez zmiany diety

1 DZIEŃ – max. 15 osób – SZCZECIN

Jeżeli żadna dieta nie jest dla Ciebie – to to jest szkolenie dla Ciebie! Dowiedz się w jaki sposób poprawić przyswajanie wartości odżywczych z tego co lubisz jeść. Poznasz znaczenie suplementacji i dowiesz się w jaki sposób oszukiwać choroby.

Heartbeat  – Czy da się wyleczyć nadciśnienie?

1 DZIEŃ – max. 15 osób – SZCZECIN

Tak, da się! Jest na to kilka metod i o każdej z nich dowiesz się na szkoleniu. Zadbasz o swoje ciśnienie i dowiesz się jak naturalnie przywrócić je do normy. Dowiesz się jaki jest problem z farmakologicznych leczeniem. 

Q10 POWER+ – siła serca i młodości

2 DNI – max. 15 osób – SZCZECIN

Poznaj zasady procesu samonaprawczego organizmu, aby skutecznie obniżyć ciśnienie i wyregulować poziom cholesterolu. Nie, to nie wszystko! Spowolnij procesy starzenia, dzięki zadbaniu o wewnętrzne organy. Poprawi się jędrność Twojej skóry i odzyskasz ogólny wigor, a przez to – szczęście i młodość na dłużej!

„Tajemnice żywienia” – Poprawa zdrowia, efektywności i koncentracji oraz zmniejszenie stresu poprzez zmianę zachowań żywieniowych. 

To szkolenie skierowane jest do firm. Zdrowy, wydajny i zaangażowany pracownik to tajemnica sukcesu.  To szkolenie poprawi wydajność koncentracje i kreatywność pracowników. Pozwoli na zwiększenie rentowności i obniżenie kosztów.